فروش قهوه اسپرسو اصل و باکیفیت

خرید قهوه اسپرسو

فروش قهوه اسپرسو اصل و باکیفیت

راهنمای فروش قهوه اسپرسو 

قهوه اسپرسو از دانه های قهوه عربیکا یا قهوه ربوستا و یا ترکیبی از آنها تهیه می شود که به صورت متوسط آسیاب شده اند. ذرات قهوه اسپرسو در واقع درشت تر از ذرات قهوه ترک و ریزتر از ذرات قهوه فرانسه و قهوه های دمی هستند. اسپرسو نوعی نوشیدنی ایتالیایی و برگرفته از واژه Express به معنی فشرده است. این نوشیدنی، خیلی سریع و در زمان کوتاهی قابل تهیه است و به همین دلیل اسپرسو خوانده می شود. برای تهیه این نوشیدنی، پس از خرید قهوه اسپرسو اصل و باکیفیت، آب داغ را با فشار زیاد از بین ذرات آسیاب شده قهوه عبور می دهند تا عصاره قهوه گرفته شود.

 

 

خرید قهوه اسپرسو

فروش قهوه اسپرسو کیلویی و فله ای

یکی از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار در قیمت قهوه اسپرسو، بسته بندی آن است. قهوه اسپرسو بسته بندی شده نسبت به نوع فله ای آن، قیمت بالاتری دارد. اغلب طرفداران قهوه اسپرسو کیلویی و فله ای، کافی شاپ ها و رستوران ها هستند. تهیه قهوه اسپرسو کیلویی در بازار ایران کار آسانی نیست، زیرا توسط افراد غیرحرفه ای عرضه می شود و با قیمت گزاف به فروش می رسد. بنابراین خرید قهوه اسپرسو کیلویی نیازمند شناخت شرکت های واردکننده و آشنایی با انواع قهوه باکیفیت است که از طریق روش های آنلاین و نوین محقق می گردد.

 

خرید قهوه اسپرسو 

فروش قهوه اسپرسو برای موکاپات

قهوه اسپرسو بر پایه عصاره گیری و با استفاده از دستگاه اسپرسوساز (Espresso Machine) یا موکاپات (Mokapot) تهیه می شود.

1. طرز تهیه قهوه اسپرسو با دستگاه اسپرسوساز

برای تهیه 30-25 میلی لیتر اسپرسو، 15-10 گرم قهوه آسیاب شده را در پرتافیلتر بریزید و با استفاده از تمپر، سطح قهوه را صاف و فشرده کنید. پرتافیلتر را روی دستگاه بسته و دستگاه را روشن کنید. از زمانی که قهوه شروع به ریختن در فنجان می کند، 30 ثانیه طول می کشد تا نوشیدنی آماده شود.

 

خرید قهوه اسپرسو

2. طرز تهیه قهوه اسپرسو با موکاپات

به ازای هر نفر 5/1-1 قاشق چایخوری قهوه در مخزن قهوه دستگاه موکاپات بریزید. مخزن آب را تا زیر سوپاپ تعبیه شده بر روی بدنه دستگاه، با آب داغ پر کنید. مخزن قهوه را روی مخزن آب گذاشته و قوری موکاپات را ببندید. دستگاه را روی حرارت ملایم قراردهید. پس از چند دقیقه، قهوه اسپرسو به داخل قوری می ریزد و عصاره گیری باید تا زمانی ادامه یابد که قهوه خروجی، روشن و رقیق شود.

 

خرید قهوه اسپرسو

فروش قهوه اسپرسو روبوستا به قیمت عمده

شاید شما هم برای خرید قهوه اسپرسو به قیمت عمده با مشکلاتی مواجه هستید. مشکلاتی مانند تغییر کیفیت قهوه توسط تولیدکننده، عدم ارائه اطلاعات درست درباره محصول از طرف کارخانه، قیمت گذاری های متنوع محصول در بازار و … مشاوران ما در فروشگاه اینترنتی قهوه گلوریزه، با تجربه ای چندین ساله در زمینه فروش قهوه به صورت عمده می توانند مشتریان را راهنمایی کنند و محصولی باکیفیت در اختیار آنها قرار دهند.

 

فروش قهوه اسپرسو فوری

قهوه اسپرسو فوری از فرآوری دانه های تازه قهوه به دست می آید. برای تهیه این پودر، دانه های باکیفیت قهوه تازه (عربیکا یا ربوستا یا ترکیبی از آنها) را آسیاب کرده و با آن اسپرسو درست می کنند. با استفاده از دستگاه های مخصوص، اسپرسو را تبخیر می کنند و نهایتا با سرد کردن و تبدیل آن به ذرات جامد، قهوه اسپرسو فوری حاصل می شود. در مواقعی که برای دم کردن قهوه تازه، فرصت یا امکانات لازم را ندارید، می توانید از ترکیب این پودر با آب داغ یک نوشیدنی خوش عطر و طعم درست کنید.

با فروش قهوه اسپرسو فوری از فروشگاه اینترنتی قهوه گلوریزه، لذت یک خرید بدون واسطه و با قیمت مناسب را تجربه کنید.

 

خرید قهوه اسپرسو

فروش قهوه اسپرسو فول کافئین

قهوه اسپرسو با شیر نوعی نوشیدنی تهیه شده از ترکیب اسپرسو پر کافئین، کف شیر و شیر بخار داده شده است. این نوشیدنی بسته به نسبت اسپرسو، کف شیر و شیر بخار داده شده مورد استفاده در آن به نام های مختلفی همچون لاته آرت، لاته ماکیاتو، کاپوچینو و کورتادو شناخته می شود. برای تهیه این نوشیدنی می توان شیر داغ را مستقیما به قهوه اسپرسو اضافه کرد یا از شیر فوم گرفته شده استفاده کرد. برای فوم گیری شیر با استفاده از نازل بخار دستگاه اسپرسو یا فرنچ پرس، هوا در میان ذرات شیر نفوذ می کند، در نتیجه شیر، قوام یافته و روی آن لایه فوم مانندی تشکیل می شود.

 

خرید قهوه اسپرسو

Share this post