درباره ما ؛

قهوه گلوریزه با سالها تجربه در فروش پودر قهوه و دانه قهوه بصورت سنتی ، اینبار تصمیم بر فروش اینترنتی دانه و پودر قهوه کرده تا در تمامی شهرها و استانها، در دسترس شما باشد. انواع قهوه تازه و فرآوری‌شده را میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید و در آدرس دلخواه تحویل بگیرید.

مایندگان ما در شهرهای مختلف ، تضمین زمان تحویل و کیفیت محصول هستند. محصولات قهوه گلوریزه شامل انواع دانه قهوه فرآوری شده، انواع پودر قهوه ، دستگاه اسپرسوساز، قهوه ساز، قهوه ساز‌های نسل سوم ، لوازم باریستا، تجهیزات آشپزخانه و آسیاب قهوه می‌باشد.

دلایل تمایز ما

کیفیت عالی

کیفیت تمامی انواع قهوه در فروشگاه گلوریزه تضمین شده است. ما برای برند گلوریزه و مشتریان خود احترام قائلیم. تمامی محصولات گلوریزه پس از تایید کارشناس کیفی ، بسته بندی میشود

تحویل سریع

گلوریزه با داشتن نمایندگان فروش در تمامی استانها و بیشتر شهر‌ها ، خرید شما را درست در زمانی که حوس یک فنجان قهوه دارید به شما تحویل میدهد.

تضمین قیمت

قهوه گلوریزه سعی دارد که قهوه‌ای با کیفیت را با قیمت منصفانه در اختیار عموم قرار دهد. تمامی قیمت‌ها بدقت بازرسی شده و سعی ما بهترین بودن در قیمت و کیفیت است.

تنوع بیش از ۲۰۰ مدل

بیشترین انواع قهوه را در فروشگاه گلوریزه پیدا کنید. در میان تعداد زیاد قهوه‌های خوش عطر و طعم گلوریزه ، طعم طلائی خود را پیدا کنید